Wojna za trzy biliony dolarów. Prawdziwy koszt konfliktu w Iraku.

Joseph E. Stiglitz Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The Three Trillion Dollar War. The True Cost of the Iraq Conflict.
978-83-01-16122-4
Zofia Wiankowska-Ładyka
Wydawnictwo Naukowe PWN
USA Irak Bliski Wschód terroryzm konflikty XX wieku
The Three Trillion Dollar War. The True Cost of the Iraq Conflict.
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-01-16122-4
Zofia Wiankowska-Ładyka