Między elitą a półświatkiem. Życie codzienne w przedwojennej Polsce

Carta Blanca
albumy
9788377052051
II Rzeczpospolita dwudziestolecie międzywojenne

Okładka książki Europa Południowa Bartosz Działoszyński, Bartłomiej Kaczorowski, Iwona Swenson, Małgorzata Uba
Ocena 7,0
Europa Południowa Bartosz Działoszyńs...
Okładka książki Europa Zachodnia Bartosz Działoszyński, Bartłomiej Kaczorowski, Iwona Swenson, Małgorzata Uba
Ocena 7,0
Europa Zachodnia Bartosz Działoszyńs...

Oficjalne recenzje i

Jak w rodzinnych albumach…

Link do recenzji

Cudowne fotografie! Tekstu niewiele, tylko tyle, by wyjaśnić zasadność umieszczenia ich w książce. W jednym miejscu życie codzienne niemal całej Polski. Polecam :)

Ten album to moje najlepiej wydane 25 zł ! Za taką śmieszną cenę w moim domku mam pamiątkę z czasów, które nie wrócą, ale jak fascynują! :) Album podoba się wszystkim domownikom - nie wspominając już o starszym pokoleniu, które patrzy na zdjęcia z łezką w oku. Nagle przypomina się im tyle historii z dzieciństwa. Polecam, polecam !

Ciężko napisać, że przeczytałem, bo tak na serio ta książka to album, w którym znalazło się kilkaset zdjęć z Międzywojnia. Obejrzałem każde zdjęcie siedząc nad książką z wielką lupą w ręku. Polecam wszystkim,(zwłaszcza szczęśliwym posiadaczom lupy)ponieważ ta książka to swoisty wehikuł czasu. Nie ma już tamtego świata, a ludzie którzy znaleźli się na zdjęciach dawno nie...

Ostatnio nastąpił wysyp literatury o dwudziestoleciu międzywojennym. W obliczu takiego szczęścia mój portfel bardzo ucierpiał, ale nie mogłam przejść obojętnie obok tych wszystkich książek, które patrzyły na mnie i wołały ‘kup mnie’. Tak trafił w moje ręce album Bartłomieja Kaczorowskiego „Między elitą a półświatkiem. Życie codzienne w przedwojennej Polsce”.

Kolejna...

• Chcę w prezencie