Wyostrzyć wzrok. J.M. Coetzee: sztuka, świat i polityka

humanistyka literaturoznawstwo polityka sztuka Coetzee Noblista eseje
publicystyka literacka, eseje
978-83-63521-04-2
humanistyka literaturoznawstwo polityka sztuka Coetzee Noblista eseje

Książka którą czytelnik ma w ręce, zatytułowana „Wyostrzyć wzrok. J.M.Coetzee: sztuka, świat i polityka„, powstała przy okazji wizyty J. M. Coetzee’ego w Poznaniu w 2012 roku. Stanowi ona rozległy projekt, którego celem jest popularyzacja twórczości autora oraz podkreślenie wartości jego utworów literackich. Redaktorami niniejszej książki są Anna R. Burzyńska i Waldemar...

• Esej
  • Literaturoznawstwo i krytyka literacka