To

horror
Robert P. Lipski
King horror klown

Opinie [1 158]

Myślałam, że po Dallas '63 nie przeczytam nic równie dobrego, a tu niespodzianka. Do 750/800 strony ocena byłaby 10, ale jeden punkt odjełam za dłużącą się , w moim odczuciu, końcówkę. Wszyscy piszą o klaunie i książce grozy. Dla mnie to co było tu najbardziej wyeksponowane i jednoczesnie niezwykle mnie ujęło to pięknie opisana przyjazn i emocje bohaterów. King jest...

Świetna książka. Od kiedy ją przeczytałem, zacząłem inaczej patrzeć na klauna. Już mnie tak nie bawi... Czytając miałem ciarki na plecach! Gruba książka, którą czyta się błyskawicznie. Jeżeli ktoś jeszcze nie czytał to nie ma się co zastanawiać. POLECAM!

najlepsza powieść Kinga
nie wiem, czy autor kiedykolwiek przebije "To"
wnioskując po jego ostatnich książkach - szczerze w to wątpię

To to horror ostateczny według przepisu Stephena Kinga. Książka liczy 1100 stron, co czyni ją wyjątkową obszerną pozycją, jak na gatunek grozy. Książka napisana w charakterystycznym dla autora stylu – nie może dziwić, iż potrafił on jedną historią zapełnić tak wiele stronic.
Książka opowiada o grupie siedmiorga bohaterów, którzy w dwóch równolegle opowiadanych wątkach stają...

Książkę przeczytałam 3 lata temu. Do dziś na myśl o klaunie mam ciarki...

Uwielbiam! Bardzo dobrze napisana powieść, która momentami może wywołać ciarki na plecach. Ubolewam nad tym, że zakończenie nie wygląda inaczej. Pomimo tego - warto!

Co za wysoka opinia? Dziecięca orgia to nie to co szukam w książkach, pls stop

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Arcydzieło. Jedyny minus -kiedy przeczytasz tę książkę to odczuwasz strach przed klaunami! ;)

Film już mam za sobą, obie wersje. Byłam nimi zachwycona, więc postanowiłam, że wisienką na torcie będzie książka. Uh..
"To" było moim drugim podejściem do twórczości króla horroru. Niestety nadal to nie było to.
Za duzo opisów i zbędnego tekstu!

Genialna. Chcę do niej wrócić za kilka lat.

Dyskusje

13 787