Ozdoby z filcu. Biżuteria i akcesoria.

Marie Enderlen-Debuisson Wydawnictwo: RM hobby
RM
hobby

Osoby, które znają mnie choć trochę wiedzą, że bardzo lubię szyć z filcu. Swego czasu w mgnieniu oka powstawało mnóstwo przeróżnych ozdób i zabawek właśnie z tego materiału. I pewnie nie będę oryginalna pisząc, że teraz robię to znacznie rzadziej, bo brak czasu nie pozwala mi na to. Jednak to nie oznacza, że moja pasja była tylko przelotnym zauroczeniem. Co to to nie! Jeśli...

• NAUKA I DIY - DOM I INNE
  • Do wypożyczenia -Jarosław
  • Wydawnictwo RM
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Ozdoby z filcu. Biżuteria i akcesoria.