Pod prąd głównego nurtu ekonomii

Mateusz Machaj Wydawnictwo: Instytut Ludwiga von Misesa biznes, finanse
978-83-926160-1-6
Instytut Ludwiga von Misesa
biznes, finanse
978-83-926160-1-6

bardzo przyjemna w odbiorze zarówno formy jak i treści kompilacja publikacji poruszających zróżnicowaną tematykę z zakresu ekonomii. niejednokrotnie posłużyła mi ona jako fundament dyskusji akademickich

Książka dla ludzi posiadających podstawową wiedzę z zakresu ekonomii. Dla osoby nie znającej podstawowych terminów może być ciężka do zrozumienia. W książce znajduje się szereg publikacji przedstawiających alternatywę dla głównego nurtu ekonomii.

• Ekonomia
  • Chcę w prezencie
  • Posiadam pdf, inne
  • Naukowe (bez oceny)
  • Libertarianizm i Liberalizm Klasyczny
  • Czytałem fragmenty
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pod prąd głównego nurtu ekonomii