Clean Sweep

Ilona Andrews Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Innkeeper Chronicles (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
Clean Sweep
Innkeeper Chronicles (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Jak zawsze bezkonkurencyjna

Oj bardzo dobra seria, zresztą jak większość od I.D. pomysł z bohaterką - oberżystką, opiekunką międzygalaktycznego zajazdu - rewelacyjny. Czyta się jednym tchem i naprawdę nie ma sie do czego przyczepić.

Wydawało mi się, że przy ilościach fantastyki jaką pochłaniam w ostatnich latach, żadna książka nie będzie w stanie wnieść już jakiegoś wyraźnego elementu zaskoczenia, A JEDNAK!

Mówi się, żeby nie oceniać książek po okładce, ale jak zobaczyłam okładkę "Clean Sweep" od razu się zakochałam! Sądziłam, że będzie to zwykłe urban fantasy z wiedźmą, wilkołakami i wampirami. To...

Ciekawa historia, nie tak dobra, jak cykl Kate Daniels, ale fanom jak najbardziej polecam

*nieoficjaln tłumaczenie

bardzo szybko sie czyta , jest przesiąknięta akcją i dobrym humorem ,wiadomo to nie Kate ani Curran , ale przyjemna magiczna opowieść na jeden wieczór.

Prosze panstwa- oto Dina i jej wierna miotla :) Moglabym sypac komplementami jak z rekawa na temat tej ksiazeczki , przy okazji wrzucajac 105 spoilerow ale wszystko i tak schodzi do kwestii NR 1 - KIEDY na Potege Posepnego Czerepu jakies polskie wydawnictwo siegnie po te serie ??? Kiedy zauwazy latwe pieniadz e , lezace na ulicy ? Bo ja kupilabym polska wersje ..i niejedna...

Fanom Ilony Andrews tej książki polecać nie trzeba :) Lekka, nie do końca poważna lektura, pełna humoru, świetnych dialogów, subtelnych aluzji i żywej akcji. Tu wszystko jest możliwe: budynek posiadający własną świadomość, miotła zmieniająca się w broń czy przybysze z kosmosu/innych wymiarów. No i Caldenia, tak uroczo pozbawiona sumienia, że nie można jej nie polubić...

Cudo, miodzio !!!! .... Takich określeń mogłabym używać bez liku.
Od pierwszej powieści o Kate wiedziałam, że p. Andrews mają genialne "pióro", ale nie myślałam, że nowa historia też mnie tak wciągnie.
Czyta się migusiem ... a szkoda, bo czytelnik ma ochotę tą książką się delektować.
No, ale wzięłam się za część drugą ;)
GORĄCO POLECAM!!!!

Zaczęłam czytać nie wiedząc cóż mi się trafiło i nie czytając opisu. Dzięki Bogu się nie zawiodłam! Trochę się pośmiałam, trochę sobie powzdychałam i szybko połknęłam wszystkie stronice. Dina to Oberżystka. Z wierzchu może wydać ci się spokojną i miłą dziewczyną prowadząca zajazd. Ale gdybyś tylko spróbował skrzywdzić ją lub Gertrudę Hunt, a będzie z tobą źle! I czy twoja...

• Fantastyka
  • 2019