Nazistowskie korzenie Brukselskiej UE

Okładka książki Nazistowskie korzenie Brukselskiej UE August Kowalczyk, Mathias Rath
Okładka książki Nazistowskie korzenie Brukselskiej UE
August KowalczykMathias Rath Wydawnictwo: Rath Education Services B.V. reportaż
reportaż
Rath Education Services B.V.
2011-01-20
2011-01-20

Książka napisana trochę chaotycznie. Często są powtarzane te same kwestie. Trochę przez to można odebrać książkę jak zbiór haseł i idei propagandowych. Ale cel jest słuszny i każdy powinien to przeczytać. Świat powinien być ludzi i dla ludzi.

Jeśli ktoś ma do sprzedania wersję z oryginalną okładką to proszę o kontakt(jakim trzeba być xxx żeby cenzurować swastykę w książce o nazizmie)

Porażające fakty o tzw. Unii europejskiej. Gdyby ci, którzy tak gorąco popierają ten projekt polityczny, znali jego prawdziwe oblicze, albo chociaż jego fragment, z zagorzałych zwolenników zamieniliby się w radykalnych przeciwników. To zdumiewające, jak praktycznie wszyscy mieszkańcy Europy żyją w nieświadomości komu oddali swoją suwerenność oraz że w ogóle ją oddali. Bo my, Polacy, nie mamy już wolnej ojczyzny. Żądzą nami marionetki. Są codziennie w świetle reflektorów, stąd stado sądzi, że to od nich wszystko zależy, tymczasem to zaledwie wykonawcy poleceń, i to do tego usłużni oraz bez sumienia. Gdy piszę te słowa, trwa tzw. pandemia, choć nie robi się sekcji zwłok osób, które rzekomo umierają na COVID, jedynie wymaz, który ma praktycznie zerową wiarygodność, podaje się milionom moich rodaków preparat, nazywany szczepionką, którego skutkiem jest produkcja przez organizm białka kolca, który jest toksyną, nadto jest to eksperyment medyczny, ale o tym media milczą. I już powoli wprowadzają nam segregację sanitarną, a wielkimi krokami zbliża się następny bezprawny lockdown, aby zniszczyć resztki małego i średniego biznesu, czego skutkiem będzie totalna katastrofa gospodarki, w wyniku której wprowadzą nam pieniądz cyfrowy, czyli całkowitą kontrolę. A krótko przed tym biometria wobec każdego obywatela, czyli identyfikacja każdej jednostki na podstawie jej indywidualnych cech.
Jeszcze dzisiaj słyszałem relację ze strajku rolników. Każdego dnia upada około 250 gospodarstw trzody chlewnej. Rolnicy są zdesperowani i zrozpaczeni. Płaczą na tych protestach. Skąd wiem, że protestują? Filmy w sieci. Ile mają wyświetleń? Tysiąc. Czasem kilkanaście tysięcy. Rekordziści kilkadziesiąt. Co to znaczy wobec potęgi telewizji? A w niej kukiełki, niezwykle aktywne, nazywamy ich politykami, urządzają sobie przemówienia na tle specjalnie sprowadzonych na tą okazję lśniących traktorów, i zapewniają, że polska wieś ma się dobrze. Tworzą rzeczywistość telewizyjną, którą chłoną leniwe umysły stada, zapewniając sobie ich spokój i bezczynność. Nadto powoli instalują kamery 5G, czyli częstotliwość, która jest absolutnie niezbadana pod względem bezpieczeństwa, narzędzie, które w Chinach doskonale nadzoruje nieprzebrany masy ludzkie. Dokąd zmierzamy? Do piekła na ziemi. Piekła, z którego uciec nie sposób.

Książka za darmo do ściągnięcia i przeczytania na stronie

Książka pokazuje nagą geopolitykę, to że 3 wojna światowa już dawno się zaczęła, lecz jest to wojna hybrydowa.

Książka za darmo do ściągnięcia i przeczytania na stronie

Tę pozycję ocenić jest mi bardzo ciężko, albowiem sposób w jaki została ona skonstruowana, jest – delikatnie mówiąc – dość nieprofesjonalny. Niemniej jednak najważniejsze są fakty, i do nich zamierzam się głównie odnieść, choć zaprezentowano je, używając języka sensacji i spisku, co może niestety odstraszać i odbierać wiarygodność. Zatem do dzieła.

Prawdą jest, że istniał i nadal istnieje koncern IG Farben, który w znaczący sposób przyczyniał się do zbrodniczych poczynań hitlerowców. Prawdą również jest to, że czołowi przedstawiciele tego koncernu zostali skazani w procesach norymberskich m.in. za niewolnictwo, grabież czy produkowanie śmiercionośnych substancji (warto wspomnieć, iż Cyklon B był produkowany przez firmę podległą IG Farben). Prawdą jest też, że UE przedstawiana jest jako przykład doskonale działającej demokracji, choć każdy kto wie, na jakich zasadach działa parlament europejski, nigdy by tak nie stwierdził. W „Nazistowskie korzenie UE” prezentowane są skany (nie mam wiedzy, czy są one wiarygodne) dokumentów potwierdzających prawdziwość prezentowanych na łamach książki faktów.

Zachęcam do zapoznania się i przedstawienia swojej recenzji.

Prawdą jest, że istniał...

Każdy kto kiedyś głosował za przystąpieniem naszego kraju do UE powinien przeczytać tą książkę. Podanych jest wiele wstrząsających faktów na temat mafijnej i kartelowej struktury tej wspólnoty, mającej swoje początki w eksperymentach na więźniach obozów koncentracyjnych podczas II wojny światowej.
Książka jest może trochę tendencyjna, ale daje do myślenia.

Książka jest może trochę tendencyjna, ale daje do myślenia.

• Do kupienia
  • Social & Political