Feliks - kot astronauta

koty astronomia
literatura dziecięca
978-83-62754-05-2
koty astronomia

Sympatyczna historia o kocie, który wziął udział w próbnych lotach rakietą. Dobrze się czyta, ciekawe ilustracje.

Pewnego wiosennego popołudnia w Paryżu, w roku 1963, gdy wszyscy zmierzają na posiłek, rozpoczyna się niezwykła historia kota Feliksa. Ten dwuletni, bezdomny mieszkaniec stolicy Francji, skrada się po dachu sześciopiętrowego budynku. Przed jego oczami znajduje się tylko jeden punkt… Tym punktem jest ogromny, siedzący tuż przy krawędzi szczur. Szczur tak wielki, że w...

Dyskusje

• 2012
  • Valore mobiliare - dziecięce
  • Dzieci: Biblioteczka chłopców
  • Ga-gatti
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach