Wszystkich was kocham najbardziej

Anita JeramSam McBratney Wydawnictwo: Egmont Polska opowieści dla młodszych dzieci
32 str. 32 min.
32 min.
Natalia Usenko

Okładka książki Guess How Much I Love You Anita Jeram, Sam McBratney
Ocena 9,0
Guess How Much... Anita Jeram, Sam Mc...
Okładka książki Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest jesień Anita Jeram, Sam McBratney
Ocena 7,1
Nawet nie wies... Anita Jeram, Sam Mc...
Okładka książki Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest wiosna Anita Jeram, Sam McBratney
Ocena 8,0
Nawet nie wies... Anita Jeram, Sam Mc...

Cudowna, pięknie ilustrowana opowieść o miłości rodziców do dzieci. Bo nie ważne, czy ma się łaty, jakiej jest się płci czy rozmiaru, ważne, że jest się kochanym.

Czasami dzieci, które mają rodzeństwo myślą, że są mniej kochane przez rodziców niż ich brat czy siostra a ta książeczka w piękny i prosty sposób pokazuje, że rodzice kochają wszystkie swoje dzieci jednakowo, tzn. najbardziej na świecie :-)

Przeczytane z synem (lat trzy i pół) któremu niedawno urodziła się siostrzyczka. Opowieść i tym, że rodzice kochają swoje dzieci tak samo (czyli najbardziej na świecie), niezależnie od tego czy są chłopcami czy dziewczynkami, czy są duże czy małe, niezależnie też od ich wyglądu. Krótki i prosty tekst, bardzo ładne obrazki. Warto przeczytać.

Na moim synku książka nie...

Świetna książka dla wszystkich rodziców i dzieci, które mają rodzeństwo. W prosty sposób przekonuje, że rodzice kochają jednakowo każde dziecko i nie trzeba się martwić ani być zazdrosnym.

Wspaniała książka dla rodzin 4 lub 4+ ale nie tylko. Krótko, zwięźle i na temat. Warto dziecku bądź dzieciom czasami przypomnieć, że kocha się je najbardziej na calutkim świecie. Ilustracje przepiękne.

• Dziecięce
  • Dla dzieci
  • Z biblioteki
  • 2014
  • Biblioteczka domowa
  • Literatura angielska
  • Książki dla dzieci 2018/2019

Dodaj cytat z książki Wszystkich was kocham najbardziej