Wszystkich was kocham najbardziej

Okładka książki Wszystkich was kocham najbardziej
Anita JeramSam McBratney Wydawnictwo: Egmont Polska opowieści dla młodszych dzieci
32 str. 32 min.
32 min.
Natalia Usenko

Okładka książki Czy będziesz moim przyjacielem? Anita Jeram, Sam McBratney
Ocena 8,5
Czy będziesz m... Anita Jeram, Sam Mc...
Okładka książki Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham Anita Jeram, Sam McBratney
Ocena 8,2
Nawet nie wies... Anita Jeram, Sam Mc...

Okładka książki Trzy psy przyszły Marcin Brykczyński, Iwona Cała
Ocena 7,4
Trzy psy przyszły Marcin Brykczyński,...
Okładka książki Jak tata się z nami bawił Mati Lepp, Ulf Stark
Ocena 7,2
Jak tata się z... Mati Lepp, Ulf Star...
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Przeczytane z synem (lat trzy i pół) któremu niedawno urodziła się siostrzyczka. Opowieść i tym, że rodzice kochają swoje dzieci tak samo (czyli najbardziej na świecie), niezależnie od tego czy są chłopcami czy dziewczynkami, czy są duże czy małe, niezależnie też od ich wyglądu. Krótki i prosty tekst, bardzo ładne obrazki. Warto przeczytać.

Na moim synku książka nie zrobiła większego wrażenia, a po przeczytaniu nie miał ochoty o niej dyskutować - za każdym razem wolał od razu przejść do czytania kolejnych książek.

Na moim synku książka nie...

1955

Świetna książka dla wszystkich rodziców i dzieci, które mają rodzeństwo. W prosty sposób przekonuje, że rodzice kochają jednakowo każde dziecko i nie trzeba się martwić ani być zazdrosnym.

Czasami dzieci, które mają rodzeństwo myślą, że są mniej kochane przez rodziców niż ich brat czy siostra a ta książeczka w piękny i prosty sposób pokazuje, że rodzice kochają wszystkie swoje dzieci jednakowo, tzn. najbardziej na świecie :-)

Cudowna, pięknie ilustrowana opowieść o miłości rodziców do dzieci. Bo nie ważne, czy ma się łaty, jakiej jest się płci czy rozmiaru, ważne, że jest się kochanym.

Dodaj cytat z książki Wszystkich was kocham najbardziej