Po prostu miłość

więcej Więcej

Te opowiadania to różnorodność. Niesamowita różnorodność tego czym jest miłość. Patrzenie na nią z różnych perspektyw. Bardzo przyjemna lektura. Oczywiście jedne opowiadania są bardzo dobre, inne przeciętne, ale wszystkie napisane przepięknym językiem. Cóż, ta książka ma swój urok.
Polecam

Tytuł mówi sam za siebie. Zdaje się, że zawatre opowieści ukrycie mają zawarty w sobie motyw miłości, czasem byłaby ona ostatnią rzeczą, której można byłoby się spodziewać. Jednak mają w sobie urok i przyciągają.

• Obyczajowe
  • *゚✿ Antologie / Zbiory
  • Półka pod 2
  • Do przeczytania i oddania
  • Niedokończone
  • Posiadam-Grybów
  • ANTYKWARIAT

Dodaj cytat z książki Po prostu miłość