Pan wróż

literatura dziecięca anioł stróż powieść przygodowa
literatura piękna
9788362041589
literatura dziecięca anioł stróż powieść przygodowa

To, że Ania Szczęsna słynna jest z przesympatycznych i ciekawie poprowadzonych powieści dla kobiet, nie dziwi. Ale fakt, że Ania zasłynęła w pisarskim świecie nie jako autorka dłuższych form, tylko krótszych historii, w dodatku zabarwionymi nutą fantastyki, tego chyba nie spodziewałoby się większość z Was. No, a tak jest. Bez wątpienia, bo ja też nie wiedziałam tak do...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

nie będę obiektywna ;) - rewelacja!!

• Akcja 52 książki (2012)
  • Anna Szczęsna
  • E-booki
  • Chcę w prezencie
  • Przeczytane w 2019
  • Na mojej półce

Dodaj cytat z książki Pan wróż