Chomik syryjski

Okładka książki Chomik syryjski
Marcin Jan Gorazdowski Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Egros Seria: Hobby flora i fauna
32 str. 32 min.
flora i fauna
Hobby
Agencja Wydawnicza Egros
2003-01-01
2003-01-01
32 min.
chomik syryjski chomik gryzonie

Cienutka książka, która przybliży nam wiedzę na temat chomika syryjskiego. Znajdziemy w niej wiele przydatnych informacji - dzięki niej moje chomiki miały jak w niebie, bo rozumiałam czego potrzebują :)

Dodaj cytat z książki Chomik syryjski