Rolling Stones. Kultowa biografia gigantów rocka.

Okładka książki Rolling Stones. Kultowa biografia gigantów rocka. Philip Norman
Okładka książki Rolling Stones. Kultowa biografia gigantów rocka.
Philip Norman Wydawnictwo: Pascal biografia, autobiografia, pamiętnik
Pascal
2012-11-30
2012-11-30
9788376420608
muzyka celebryci the rolling stones

Coś dla zagorzałych fanów, warto przeczytać

Coś dla zagorzałych fanów, warto przeczytać

Philip Norman zyskał zaufanie członków zespołu oraz osób, które na przestrzeni lat były związane ze Stonesami. Dzięki nim ta biografia jest bardzo dokładna, aktualna i kultowa. Opowiada między innymi o ucieczce Stonesów przed podatkami, licznych romansach, konfliktach z prawem we wcześniejszych latach i wiele, wiele innych informacji.

Rolling Stones to jeden z moich ulubionych zespołów. Przez wielu uważany za najlepszy rockowy zespół wszech czasów. Opowiedziana od początku dokładnie jak powstał zespół, na kim wzorowali się młodzi muzycy, jakie przeżywali wzloty i upadki podczas całej swojej działalności. Sir Mick Jagger, Keith Richards i Brian Jones (nieżyjący),o tych 3 postaciach możemy dowiedzieć się zdecydowanie najwięcej. O Charliem Wattsie jest bardzo mało informacji. Być może dlatego, że jest uważany za najspokojniejszego członka zespołu. Co mnie zachwyciło i zdumiało jest żonaty od 1964 roku, to wielkie osiągnięcie, dla mnie piękne. Tamten klimat, zdjęcia, muzyka mają w sobie coś urzekającego. W książce było wiele historii, które zachwycały i chciałoby się je przeżyć, ale są też bardzo tragiczne jak na przykład historia Briana Jonesa. Dla fanów tamtych czasów, tamtej muzyki pozycja obowiązkowa. :)

Rolling Stones to jeden z moich...

• Biografie
  • Biografia
  • Biografie
  • Żywoty...nie koniecznie świętych
  • Muzyka i jej odłamy
  • Biografie muzyków, etc.

Dodaj cytat z książki Rolling Stones. Kultowa biografia gigantów rocka.