Ludzie i gwiazdy

Okładka książki Kroki w nieznane. Almanach fantastyczno-naukowy 4 Isaac Asimov, Władlen Bachnow, Ray Bradbury, Kir Bułyczow, Krzysztof Wiesław Malinowski, David Mason, Frederik Pohl, Bob Shaw, Robert Sheckley, John Wyndham, Janusz A. Zajdel, Wiktor Żwikiewicz
Kroki w niezna... Isaac Asimov, Władl...
Okładka książki Drugi próg życia Tomasz Borowski, Krzysztof Boruń, Andrzej Czechowski, Tadeusz Zbigniew Dworak, Konrad Fiałkowski, Dariusz Filar, Henryk Gajewski, Wacław Gołembowicz, Adam Jaromin, Andrzej Kossakowski (historyk sztuki), Mirosław Kwiatek, Stanisław Lem, Krzysztof Wiesław Malinowski, Julia Nidecka, Jacek Sawaszkiewicz, Ryszard Sawwa, Janusz Siwek, Andrzej Stoff, Tadeusz Suchorzewski, Tadeusz Unkiewicz, Andrzej Urbańczyk, Stefan Weinfeld, Janusz A. Zajdel, Witold Zegalski, Wiktor Żwikiewicz
Drugi próg życia Tomasz Borowski, Kr...
Okładka książki Jana Ciągwy władza nad materią Roman Danak, Tadeusz Zbigniew Dworak
Jana Ciągwy wł... Roman Danak, Tadeus...
Okładka książki Gość z głębin Krzysztof Boruń, Konrad Fiałkowski, Ryszard Głowacki, Waldemar Łysiak, Aleksandra Mączka, Zbigniew Prostak, Krzysztof Rogoziński, Stefan Weinfeld, Adam Wiśniewski-Snerg, Janusz A. Zajdel, Wiktor Żwikiewicz
Gość z głębin Krzysztof Boruń, Ko...

Cóż, poza tekstami Polaków (Chruszczewski, Fiałkowski, Lem) i jednym ruskim opowiadaniem (Strugackich) - totalna kiszka. Już łagodniej tego nie nazwę.

• Science Fiction
  • Kolejka
  • 🚀 Fantastyka naukowa
  • Sci-Fi
  • 2012 Rok

Dodaj cytat z książki Ludzie i gwiazdy