Duńska odyseja

Albatros
Marlena Gałczyńska Dania emigracja e-book
biografia, autobiografia, pamiętnik
Marlena Gałczyńska Dania emigracja e-book

Plusem jest szczerość i otwartość Autorki, która opisuje własne doświadczenia z emigracji w Danii. Pisze o trudach nauki języka duńskiego, adaptacji i kłopotach w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości oraz nieszczęściach, które jej się przytrafiły, ale również o postępach, sukcesach, spełnianiu marzeń oraz odnajdowaniu siebie i swojego miejsca w życiu.
Trochę zabrakło -...

Choć sama byłam emigrantką tylko przez dwa lata, bardzo lubię wszelkie opowieści emigracyjne. Dziś do mojej kolekcji dołącza „Duńska Odyseja”.
W chwili wyjazdu do Danii Marlena Gałczyńska jest trzydziestoletnią dziennikarką, żoną psychologa i mamą dwóch chłopców. W Polsce XXI wieku te role wydają się nie do pogodzenia, więc pewnego dnia zapada decyzja o emigracji całej...

• Poszukiwane tak po prostu
  • Dania/Skandynawia

Dodaj cytat z książki Duńska odyseja