Licencja na zaliczanie. Dowiedz się, jak zdać każdy egzamin.

Marcin MatuszewskiAlicja Holewa poradniki 104 str.
Helion
poradniki
studia nauka samorozwój

Helion
poradniki
studia nauka samorozwój

Porównaj ceny i

,, Kształcenie ustawiczne, przez całe życie, w myśl zasady lifelong learning, zawsze było koncepcją ambitną, acz odrobinę męczącą. Jest tyle ciekawszych rzeczy do roboty niż wkuwanie, pamięciówki i marszczenie mózgu. Pół biedy, kiedy wystarczyło przeczytać tekst ze zrozumieniem i odpowiednio przedstawić wnioski. Dziś jednak uczenie się przypomina skomplikowaną grę...

Na półkach: , , , ,

Książka ta posiada szereg prostych ćwiczeń mających na celu np. synchronizację półkul mózgowych, ćwiczenie koncentracji, pamięci. W przeciwieństwie do innych książek, z którymi miałam do czynienia ćwiczenia te są bardzo dokładnie opisane, znajdują się też rysunki przedstawiające np. jak powinna wyglądać mapa myśli bądź jak ćwiczenie powinno być wykonane.
Jestem z tej...

• Domowa biblioteczka
  • 52 książki (2012)
  • Chcę w prezencie
  • 2012/2013
  • Chętnie oddam/ pożyczę/ zamienie się
  • Psychologia, finanse i rozwój osobisty
  • Rozwój / Dyscyplina / Finanse