Najbardziej zagadkowa czaszka

The Starchild Skull
popularnonaukowa
978-83-60685-14-3
antropologia

Łatwo się czyta, ciekawa fabuła i wszystko na faktach. Malutka wada - mogłaby mieć fragment o tym, co się stało potem, bo została napisana wiele lat temu.

Bardzo ciekawa książka. Niezwykle rzadko się zdarza, aby w literaturze popnaukowej, zahaczającej o tego typu tematy, akcja była tak wartka, a dokumentacji naukowej tak dużo. Super. Polecam każdemu choć trochę zainteresowanemu niewyjaśnionymi zagadkami!

1978

Świetna,napisana prostym językiem,szybko się czyta.Wyrazy uznania dla Lloyda Pye za jego upór w dążeniu zbadania czaszki.

• 365
  • Na mojej półce
  • Na nowo pisana historia Człowieka i Cywilizacji
  • Tak złe że aż dobre
  • Nauki przyrodnicze
  • Książki
  • Chciałabym

Dodaj cytat z książki Najbardziej zagadkowa czaszka