The Rolling Stones. Zespół, który nie poddaje się żadnej definicji

Christopher Sandford Wydawnictwo: Amber biografia, autobiografia, pamiętnik
The Rolling Stones. Fifty Years
Agnieszka Kowalska, Kamil Omar Kuraszkiewicz
Amber
biografia muzyka zespoły The Rolling Stones Mick Jagger Keith Richards Ron Wood Charlie Watts Brian Jones
The Rolling Stones. Fifty Years
biografia, autobiografia, pamiętnik
Agnieszka Kowalska, Kamil Omar Kuraszkiewicz

Książka stała się dla mnie towarzyszką jesiennych wieczorów. Miałam możliwość poznać historię zespołu, ale również przyjrzeć się zachowaniom każdego z członków (czasami wolałam myśleć że skrzywioną/podrasowaną/ czy jednostronną) . Czytając opisy tras koncertowych, wojaży Rolling Stonesow, ich podejścia do życia miałam wrażenie, że odbywam podróż w czasie i przestrzeni. ...

Banda długowłosych, niezbyt domytych i uzależnionych od seksu neandertalczyków - to jeden z pierwszych prasowych opisów zespołu The Rolling Stones. Czekając na ich niedzielny koncert pochłaniam biografie zespołu, która jest napisana niczym powieść. Choć pojawia się tu sporo dat i nazwisk, nie jest to wcale przesadzone, a pozwala trzymać orientację w czasie. Pojawia się tu...

Jedna z ciekawszych pozycji o Stonesach.

Bardzo dobra książka. Dużo ciekawostek. Nie jestem i nie będę na pewno wielkim fanem Stonsów, ale książka mi bardzo dużo przybliżyła o najpotężniejszym zespole świata. Dzięki tej książce wiem na pewno, że drugiego takie zespołu jeszcze długo, długo nie będzie. POLECAM

Przeciętne kompendium wiedzy na temat zespołu. Jestem rozczarowany pozycją. Cała treść bazuje na 2 tematach sexu oraz procesów sądowych. To nie jest pozycja, którą czyta się szybko i przyjemnie. To typ pozycji przeznaczona dla fanatyków zespołu. Ja się wynudziłem i nie dałem rady przeczytać całej. Zabrakło mi 40 s. do końca.

Bardzo ciekawe kompendium wiedzy na temat legendarnego zespołu.

• Biografie
  • Muzyczne