Wizualizacja

François J. Paul-Cavallier Wydawnictwo: Rebis nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Visualisation des images pour agir
978-83-7510-261-1
Anna Suchańska
Rebis
psychoterapia leczenie analiza transakcyjna
Visualisation des images pour agir
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7510-261-1
Anna Suchańska
psychoterapia leczenie analiza transakcyjna

Bardzo dobry styl pisania, prosty i konkretny - idealny i dla terapeuty, i dla pacjenta, i osoby prywatnie zainteresowanej psychologią. Sama wizualizacji - wyłożona dokładnie, precyzyjnie i prosto. Bardzo dobrze, że autor zdecydował się dorzucić garść ćwiczeń. Ogólnie - rewelacja.

Bardzo dobra książka o terapii wizualizacyjnej. Autor często odwołuje się w niej także do analizy transakcyjnej. Na końcu podano wiele ciekawych ćwiczeń. Polecam

• L. francuska
  • Wizualizacje - next step