Przygotowanie zawodowe młodych pedagogów

Anna DudakKatarzyna Klimkowska Wydawnictwo: Impuls nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7850-071-1
Impuls
pedagogika pedagodzy wychowanie edukacja oświata
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7850-071-1
pedagogika pedagodzy wychowanie edukacja oświata

O KSZTAŁCENIU MŁODYCH PEDAGOGÓW

Greckie słowo paidagogos oznacza prowadzący dziecko, a ponieważ to właśnie dzieci są przyszłością świata, obecność twórczych pedagogów jest niezwykle istotną sprawą. Szeroki zakres ról pełnionych przez omawianą grupę zawodową stawia przed nimi nie lada wyzwania. By mogli oni spełniać powierzone sobie zadania w sposób gruntowny i rzetelny,...

Dudak Anna - doktor nauk humanistycznych, adiunkt w Zakładzie Andragogiki Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jej główne zainteresowania naukowo-badawcze koncentrują się wokół problematyki funkcjonowania człowieka dorosłego w rodzinie, a w szczególności kwestii związanych z sytuacją społeczno-prawną współczesnego ojca.

Książka bardzo...

Dodaj cytat z książki Przygotowanie zawodowe młodych pedagogów