Mała wróżka Amelka. Szkoła dla wróżek

Claire GaudriotSophie de Mullenheim Wydawnictwo: Papilon Seria: Mała wróżka Amelka literatura dziecięca
Natalia Usenko-
Papilon
wróżka detektyw Amelka
literatura dziecięca
Natalia Usenko-
Mała wróżka Amelka
wróżka detektyw Amelka

Dla dziewczynek, które lubią wróżki i trochę magii. Ładne ilustracje.

Która mała dziewczynka nie kocha wróżek? Prawdopodobnie nie znajdzie się ani jedna. Bo dzieci, a szczególnie dziewczynki, kochają dobre wróżki, które potrafią zaczarować świat.
A wróżka Amelka, bohaterka serii Mała wróżka Amelka Sophie de Mullenheim i Claire Gaudriot, to szczególna czarodziejka, która nie tylko wykorzystuje magię, ale która w dodatku jest … detektywem.
Tym...

moim zdaniem jest zajezajezajezajezajezajefajna polecam a zwłaszcza tym którzy są fanami magii

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Dla dzieci
  • 2020