Uzurpator

Meagan McKinney Wydawnictwo: Amber Seria: Love & Story literatura obyczajowa, romans
No Choice but Surrender
literatura obyczajowa, romans
Maria Wójtowicz
Love & Story
miłość przegrana majątek

Tak jak pisałam... Wszystkie te romanse są w zasadzie takie same :) jednakże "Uzurpator" skradł w całości moje czarne serduszko. Polecam każdej romantycznej duszy

Podobał mi się wątek sensacyjny, i to w sumie wszystko. W sposobie prowadzenia narracji było coś nużącego, przez co książkę czytało mi się dość mozolnie. Główni bohaterowie mnie nie zachwycili. On przez całą książkę był aroganckim dupkiem, który rozstawiał ją po kątach, obwiniał o grzechy popełnione przez jej ojca, więził i planował użyć jako narzędzie zemsty. I gdy pod...

Przez ksiazke brnelam, jakbym na kopalni pravowala, po polowie o wiele lepiej. Pierwsza polowa dno.

Polecam to jedna z moich ulubionych.

Mam sentyment do tego romansu, było to moje pierwsze spotkanie z tym gatunkiem. Książka przyjemna i lekka. Trochę schematyczna: przystojny i niebezpieczny bohater, piękna bohaterka, burzliwy romans oczywiście historia kończy się szczęśliwie. Lektura bardzo mnie wciągnęła, bohaterowie są niebanalni, historia ciekawa, emocje żywe i wyraziste. Polecam fankom gatunku.

2044

"Uzurpator" to romans historyczny, który spokojnie i niezaprzeczalnie klasyfikuje się w swoim gatunku na jednej ze zdecydowanie wyższych półek. Wciągnął mnie może nie od pierwszej strony - ale już od 10 to na pewno :))
Co tu znajdziemy ?
Bardzo ciekawą intrygę i porywającą akcję, z zagadkami przyciągającymi czytelnika jak magnes i nie pozwalającymi na odłożenie lektury do...

Na półkach: , , , , ,

Bardzo dobra to trzeba przyznać, niemniej miłość dwojga bohaterów rozwijała się trochę "brutalnie". Coś nie dla mnie, lecz nie umniejsza to wartości książki.

Na półkach: , , , ,

Książka bezpruderyjna, bezwstydna i bez zahamowań. Ma wszystko to, czego oczekuje się od romansu historycznego: dopracowaną intrygę, historię trzymającą w napięciu, obraz ludzkich oraz zwierzęcych instynktów wyłażących z człowieka...
Sięgając po tę pozycję mile się zaskoczyłam, książka przewyższyła moje oczekiwania. Aczkolwiek w miarę czytania wymagania moje rosły i nie...

Bardzo mi się podobała. Już od jakiegoś czasu tkwię w romansidłach i znudziły mnie wciąż te same realia, te same postacie i oklepana fabuła. Tu jednak mamy do czynienia z zawiłą intrygą.
Postacie też są dobrze skonstruowane. Ileż to razy miałam ochotę palnąć głównego bohatera w łeb za tą jego arogancję i chamstwo w stosunku do Brienne.
Dobrze napisana książka. Polecam...

Właśnie skończyłam. Przyjemnie się czyta, ciekawa historia i bohaterowie. Czasami trochę przydługawe opisy i zawiła akcja, ale generalnie ok.

• Romans historyczny
  • 2018