Elfie, gdzie jesteś?!

Elf pies Duży Młody zwierzęta dla dzieci dla młodzieży
Elfomania (tom 2)
literatura dziecięca
Elf pies Duży Młody zwierzęta dla dzieci dla młodzieży

Niesamowita książka. Jak każdy tom opowieści o Elfie, zawiera wiele miłości, wzruszeń i śmiechu. Jeden troszkę przerażający element, ale pomijając to - wybitne! Polecam z całego serca!

przyjemna, szybko się czyta

Kochamy przygody elfa! Tym razem jednak trochę trwało poszukiwanie zaginionego psiaka, przygoda jak zawsze goniła przygodę. Na koniec - jak zawsze pełno śmiechu. Cudowna seria!

Dobra, ale bardziej dla dzieci

Kolejna historia psa, taty i syna, którą się dobrze rodzinnie czyta

Ta książka jest super.polecam

Kolejne spotkanie z Elfem także tym razem okazało się przygodą zarówno dla mnie, jak i dla syna. Z niecierpliwością czekaliśmy na wspólne wieczory. Losy Elfa wywołały u nas mnóstwo emocji. Polecamy wszystkim, nie tylko miłośnikom psów.

Elf jest psem o dużych i spiczastych uszach zabrany przez pisarza Marcina i jego syna ze schroniska. Początkowo tęskni za swoją psią siostrą Erką, ale na szczęście Duży i Młody (jak nazywa swoich ludzi) zabierają go czasami do Ewy - nowej opiekunki Erki. O szczegółach docierania się ludzi i Elfa możecie przeczytać w pierwszym tomie serii - "Sposób na Elfa".

Duży i Młody...

PIES – LEKIEM NA CAŁE ZŁO

ELFIE, GDZIE JESTEŚ?! Marcina Pałasza, tę pozycję zdecydowanie zaliczyłabym do – uwaga! – lekkiego kryminału dla dzieci!!! 😉

Na dzień dobry, pytanie! Dlaczego tylko my dorośli mamy mieć przyjemność z czytania książek z wartką akcją i wątkiem kryminalnym??? Dzieci także mają prawo poczuć, czym jest adrenalina i to taka zdrowa, bo książkowa!

Na...

Nie polecam tej książki! Wypożyczył ją mój syn (7 lat) i kiedy zaczęłam ją czytać to byłam w szoku. Treści o zakopywaniu zwłok czy o rozkopywaniu i plądrowaniu grobów nie powinny pojawiać się w książkach dla dzieci/młodzieży. Nie rozumiem po co autor umieszcza tego typu 'scenki'. Nic dobrego one nie wnoszą. Książka bardzo niskich lotów! Zdecydowanie odradzam!

Dyskusje

• Dla dzieci i młodzieży
  • Z biblioteki
  • 2012
  • Chcę w prezencie
  • 2018
  • 2021

Dodaj cytat z książki Elfie, gdzie jesteś?!