Mistrz

Okładka książki Mistrz
Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Filia Cykl: Mistrz - Katarzyna Michalak (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Mistrz - Katarzyna Michalak (tom 1)
Filia
2013-01-23
2013-01-23
9788363622053
erotyk dla dorosłych mafia Cypr narkotyki seks miłość

Oficjalne recenzje i

W gangsterskim światku

5755 657 411

Nie, nie i jeszcze raz: nie.
Przyzwyczajona do wdzięcznego i pięknego pióra autorki, z rozpędu sięgnęłam po jej kolejną książkę, nie sprawdzając uprzednio opinii na jej temat (książki rzecz jasna, nie autorki).
Jakież było moje wielkie rozczarowanie, wraz z kolejnymi stronami... Nie dość, że wpadłam (zupełnie się na to nie zgadzając) w sam środek obrzydliwego, literackiego pornola, to jeszcze, sama fabuła i akcja wiały przewidywalnością i nudą… Skończyłam dla zasady. Nie polecam.

Nie, nie i jeszcze raz: nie.

Świetna, przeczytałam całą w jeden dzień.

Świetna, przeczytałam całą w jeden dzień.

Genialne!
Nie ma nic wspólnego z książką typu przeczytać i żałować, że się po nią sięgnęło. To coś więcej niż romans, to historia, która daje nadzieję. Wzrusza i zaskakuje. Morał jest niesamowity i choćby dla niego WARTO SIĘGNĄĆ PO LEKTURĘ. Wartościowa, mądra i hipnotyzująca! Serdecznie polecam.

Genialne!

W ciągu kilku minionych dni przeczytałam książkę autorstwa Katarzyny Michalak pod tytułem „Mistrz”. Głównymi bohaterami publikacji są Sonia, Raul, Andżelika, Vincent oraz Paweł. Tak naprawdę pierwsza kobieta nigdy nie powinna znaleźć się w pewnym miejscu i o danej godzinie. Ale niestety stało się inaczej. I niestety została zmuszona do ukrywania się. Natomiast Raul nie spodziewał się tego, że w warszawskich podziemiach spotka dziewczynę, która zmieni całe jego dotychczasowe życie. Andżelika od samego początku wiedziała czego może się spodziewać w trakcie wypełniania zadania, które zostało jej wyznaczone i za które wzięła pieniądze. Ale nie przewidziała tego, że jej zleceniodawca jest aż tak blisko. I że okaże się być bardzo nieprzewidywalny oraz okrutny. Vincent jest baratem Raula. Jednakże nikt z najbliższego otoczenia nie był wstanie przewidzieć tego co planuje młodszy brat Raula. Natomiast Paweł jest lekarzem mafii, której przewodzi de Luca. Oraz jego najlepszym i jedynym przyjacielem. Czy Sonia dowie się dlaczego Raul nie chce jej wypuścić? Czy Raul dowie się, kim jest zdrajca w jego najbliższym otoczeniu? Czy Andżelika podoła wykonać zlecone jej zadanie? Czy Vincent zdradzi swojego brata? Jakie konsekwencje poniesie Paweł? Czy Sonia i Raul odważą się powiedzieć drugiemu co czują? Czy de Luca uchroni ukochaną przed nieuchronną śmiercią? I czy sam przeżyje? Na te pytania musicie odpowiedzieć sobie sami czytając książkę.
Na samym początku gdy zaczynałam czytać powieść Katarzyny Michalak pod tytułem „Mistrz” nie spodziewałam się, że może tak się skończyć. Ale musze też przyznać, że na samym początku czytało mi się trochę ciężko. Ciągłe zmiany bohaterów były dla mnie odrobinę męczące. Ale to się zmieniło. I nie mogłam się oderwać od czytania. I nim się obejrzałam okazało się, że skończyłam książkę. Polecam z całego serca zapoznać się z treścią powieści. Bo naprawdę warto.

Pierwsze i ostatnie spotkanie z autorką. Grafomania z kiepską narracja. Ani to kryminał, ani romans czy erotyk. Pomysł fajny ale potencjał całkowicie zabity.

Na półkach: , , , , , ,

Dobra książka, którą czyta się bardzo szybko. Dodałabym jeszcze jednego plusa, gdyby nie lekko przesadzone wątki seksualne. Jednakże warto oddać się lekturze tej książki bo zaskakuje i uprzyjemnia czas. Wielkim zaskoczeniem jest zakończenie i tu powędrował plus. Polecam!

Książka" Mistrz" Katarzyny Michalak jest to opowieść pełna pasji i namiętności. Bardzo miło się ją czyta, choć akcja jest przewidywalna. Na pewno jeszcze wrócę do twórczości Katarzyny Michalak, gdyż zaintrygowała mnie.

Świetna książka. Zaliczyła bym ją do kryminału lekkiego.

Świetna książka. Zaliczyła bym ją do kryminału lekkiego.

Niestety, ale mimo wciągającej historii i w sumie całkiem nieźle wykreowanej tajemnicy książkę zabijają przesadzone sceny seksu.

Przyjemnie i szybko czytająca się lektura,wciągnęła mnie.Z chęcią sięgnę po drugą część.