Duma i zauroczenie

Nora Roberts Cykl: Bracia MacKade (tom 1-2)
literatura obyczajowa, romans 416 str.
Pride and fascination

Harlequin
literatura obyczajowa, romans
bracia mckade powrót seria awanturnik prawnik sąsiadka romans

Kup książkę

A propos drugiego opowiadania: Jared nie tylko wkurzał swoją wybrankę. Mnie też! Dobrze napisane.

Klasyczny romans. Książkę czyta się lekko, szybko i przyjemnie. Ta książka zawiera 2 opowiadania i opisuje losy dwóch z czterech braci. Zobaczcie jak z młodocianych rozrabiaków przeobrażają się w statecznych mężczyzn i poznają kobiety swojego życia.

Przeszłość. Każdy z nas zna historie wojenne o śmierci młodych ludzi, zwycięstwach, klęskach. Kiedy o tym słyszymy, mamy przed oczami tylko liczby, a nie ludzi z krwi i kości, którzy poświęcili wszystko w imieniu ojczyzny. Czemu tak się dzieje? Przecież te osoby były takie same jak my, kochali, nienawidzili, bali się, ale często o tym zapominamy. W miasteczku Antietam...

Kolejna lekka pozycja dla rozluźnienia, która swoją premierę miała bardzo dawno temu. Dzięki temu można dostać jej egzemplarz za bardzo okazyjną cenę. Mi udało się ją dorwać w cenie około 10 zł. I jeżeli ktoś zna tą autorkę to zdaje sobie sprawę, że jest to naprawdę okazyjna cena. Jej powieści i opowiadania królują na rynku romansu już od wielu lat i nawet te, które...

Bardzo dobrze się czyta, książką pod wieloma względami przypomina Trylogie Boonsboro tej samej autorki.. Motyw remontu starego budynku i uwięzione duchy.. Jednak nie przeszkadza mi to - jak zwykle miłość w wielu odcieniach, która przechodzi różne trudności.. 4 braci, każdy ma inny charakter i każdy walczy o swoje szczęście, czasami sam ze sobą..

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pierwszą część wymęczyłam - nie była dobra. Banalna historia, banalna akcja, nic ciekawego.

Po prostu Nora Roberts. Kto czytał cokolwiek tej autorki to wie.

Typowy Harlequin...
A z opisu wyglądało,ze w cale nie, eh te niektóre recenzje

Niesamowite historie dwóch z czwórki braci, z lekką dozą humoru i napięcia, z historią w tle.

Preferuję nieco ambitniejsze historie, ale jak ktoś lubi romansidła albo ma ochotę na lekką pozycję to zdecydowanie jest to dobry wybór. Nie uważam żeby czas poświęcony na tą książkę był czasem straconym. Co kto lubi!

Dyskusje

• Nora Roberts