Ekologiczne dzieciaki. 100 rzeczy, które możesz zrobić by ocalić planetę

Okładka książki Ekologiczne dzieciaki. 100 rzeczy, które możesz zrobić by ocalić planetę Jenny Bonnin, Kim McKay
Jenny BonninKim McKay Wydawnictwo: National Geographic nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
True green kids : 100 things you can do to save the planet
National Geographic
2011-01-01
2011-01-01
Anna Czechowska

Okładka książki Ekologiczna praca. 100 sposobów, aby ochrona środowiska stała się naszym znakiem firmowym Jenny Bonnin, Kim McKay, Tim Wallace
Ekologiczna pr... Jenny Bonnin, Kim M...

Jest to wydawnictwo, które wydaje bardzo fajne książki. Tak jest i w tym przepadku dla dzieci szkół podstawowych idealna, aby nauczyć dzieci jak szanować naszą planetę. Co mogą zrobić, aby żyć ekologicznie w szkole, domu, wśród kolegów (praca zespołowa). Książka jest przejrzyście napisana i ma bardzo ładne fotografie. Polecam !!!

• Przedszkole/ Szkoła
  • Stosik 2012-09÷12