Boss z bagien

kryminał, sensacja, thriller
Paulina Wojnakowska-Jabłońska
Super kryminał
kryminał literatura współczesna morderstwo FBI Nowy Jork mafia porachunki

"Super kryminał" Boss z bagien na motywach powieści powstało kilka słuchowisk radiowych oraz seria filmów a dla mnie? 187 stron lekkiego kryminału, który się czyta szybko jak i szybko się o niej zapomina. Mnie ta książka ani nie trzymała w napięciu ani nie zaciekawiła. Całe szczęście, że jest krótka, na jedno popołudnie. Już kolejnych części nie będę czytała.

"Boss z bagien" to książka wygrana w urodzinowym konkursie ZwB. Jest to tom 20 serii Super kryminał.

Książka rozpoczyna się od tego, co w kryminałach jest elementem obowiązkowym - zwłok. Podczas wykopalisk archeologicznych na pograniczu stanów New Jork i New Jersey znaleziono szczątki ludzkie. Początkowo są one powodem do radości dla archeologów, gdyż poszukują oni śladów...

W książce " Boss z bagien" mamy do czynienia z morderstwem sprzed lat.
Z jeziora Tappan, na pograniczu stanów New Jersey i Nowego Jorku zostają wyłowione ludzkie szczątki. W pierwszej chwili kości były powodem do świętowania, gdyż miejsce jest przedmiotem badań archeologów poszukujących szczątków ludu prehistorycznego, plemienia Algonkinów. Szybko wychodzi na jaw, że kości...

• Własna biblioteczka
  • Na wymianę
  • Kryminał/sensacja/thriller
  • Z wymiany
  • Wymieniłam
  • 2012 (przeczytane)
  • Szczęśliwy los

Dodaj cytat z książki Boss z bagien