Współczesny menedżer w organizacji

WEZ
menedżer organizacja organizacja czasu pracy delegowanie zarządzanie motywacja
poradniki
menedżer organizacja organizacja czasu pracy delegowanie zarządzanie motywacja

Autorka jasno prezentuje zagadnienia związane z pracą menedżera. Dużym atutem jest poruszenie kwestii kobiet na kierowniczych stanowiskach. Ponadto ćwiczenia pozwalają na samodoskonalenie. Można je drukować w dowolnej konfiguracji i porównywać postępy.

• Menadżer w organizacji
  • Organizacja
  • Menadżer

Dodaj cytat z książki Współczesny menedżer w organizacji