Przemiany. Kalendarz 2013

2012-09-25
2012-09-25
Teresa Tomczyńska
kalendarz aforyzmy myśli przysłowia

Wszystkie kalendarze z tej serii oceniam jednakowo. Liczy się dla mnie funkcjonalność jak i wygląd. Ten kalendarz ma: świetną kolorystykę (obrazy Estrady), jest bardzo wytrzymały (mam tu na myśli szycie, a to w moim przypadku jest najważniejsze), jest przejrzysty jeżeli chodzi o dni+tygodnie, posiada sporo dodatkowego miejsca na różne informacje, no i cytaty. Te ostatnie...

• Chcę w prezencie
  • Boo