Back to Hell

Amber Kell Wydawnictwo: Total-E-Bound Cykl: Hellbourne (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Total-E-Bound
piekło Lucyfer wilkołaki wampiry
Hellbourne (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
piekło Lucyfer wilkołaki wampiry

Powrót do piekła. Lucek musi uratować Lucyfera, którego uwięzili jego wredni bracia. Musi uratować też swojego partnera wilka i przekonać go do zaakceptowania jeszcze jednego partnera wampira. A wszystko to powoli i małymi kroczkami ;).

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2015
  • Ebook