Wolf Messing. Jasnowidz z Góry Kalwarii

Wolf Messing. Widiewszij skwoz' wriemia
biografia, autobiografia, pamiętnik
978-83-934661-4-6
Andrzej Palacz

Okładka książki Dialog, nr 4 / kwiecień 1988 Jacek St. Buras, Joanna Kulmowa, Redakcja miesięcznika Dialog, Eduard Wołodarski
0,0
Dialog, nr 4 /... Jacek St. Buras, Jo...
Okładka książki Nocny kogut Natalia Barańska, Witalij Borisow, Gieorgij Chołopow, Tamaz Cziładze, Jewhen Hucało, Fazil Iskander, Igor Jefimow, Włodzimierz Kriwcow, Jurij Nagibin, Giennadij Padierin, Stanisław Romanowski, Andriej Skałon, Hryhir Tiutiunnyk, Anatolij Tkaczenko, Jurij Walentinowicz Trifonow, Ulmas Umarbekow, Aleksander Wasiński, Siergiej Woronin, Eduard Wołodarski
0,0
Nocny kogut Natalia Barańska, W...

Książka, którą czyta się z przyjemności. Bardzo dobrze napisana, a co najważniejsze wciąga i interesuje. Mimo, że dużo wydarzeń z książki zostało zmyślonych to i tak jest ona dla czytelnika bardzo interesująca. Warto ją przeczytać chociażby, że przybliżyć sobie życie sławnych osób i uzyskać odpowiedź na pytanie, dlaczego niektóre sławy nagle znikają z życia publicznego.

• 2013
  • Duchowość, religie, ezoteryka