Osiemdziesiąt dni czerwonych

Vina Jackson Wydawnictwo: Amber Cykl: Osiemdziesiąt dni (tom 3) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Eighty Days Red
Barbara Kwiatkowska
Amber
kradzież skrzypce pożądanie uczucie
Eighty Days Red
Osiemdziesiąt dni (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Barbara Kwiatkowska
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
kradzież skrzypce pożądanie uczucie

Kończąc trylogię widzę, że sposób pisania autorki nie jest dla mnie. W całej tej opowieści brakuje faktycznych uczuć. Przecież Summer i Dominik ani razu nie wyznali sobie miłości. Nawet nietypowa miłość to nadal miłość i czytając o niej chce poczuć jej magię.

Na półkach: , , , ,

Boże co za dno..
Najbardziej rozwaliło mnie zdanie mniej więcej lecące tak: "położył jej palce na oczach, delikatnie jak grabarz"... w samym środku sceny erotycznej.
No błagam! Szczyt podniecenia, na prawdę.

Dziwna ta książka. Ni to erotyk, ni to romans, ni to kryminał. Chyba brakło już pomysłów więc sklecono to co sklecono i puszczono w świat.

Trudno. Mam nauczkę na...

2005

Zacznę może dość enigmatycznie, stwierdzeniem, że wszystko zależy od pryzmatu :)
Już rozwijam.
Mam na myśli mianowicie, że po raz kolejny zauważyłam, iż przy końcowej ocenie książki, bardzo wiele zależy od tego, z jakim nastawieniem zabieramy się do lektury.
Jeśli nastawimy się na jedno np. romans, a otrzymujemy coś zupełnie innego np powieść detektywistyczną (choćby nawet...

Nie zaszkodzi jej wziąć w ręce aczkolwiek fabuła nie jest najlepsza. Są sceny erotyki, swiatek muzyki i jest też seria nierealnych do odtworzenia w rzeczywistym świecie zdarzeń, co myślę że mocno rozprasza czytelnika i lekko zniechęca do silenia się kolejnymi akapitami. Przeczytać jednak ta książkę można...

Wciąż wciąga ;-)i wciąż lepsze niż Grey :D

Tragedia, uwielbiam książki erotyczne, lubię mocne sceny i ciekawe wątki, ale ta seria od początku mnie tylko zniesmaczała. Główna bohaterka okropna, od pierwszych stron poczułam do niej awersje, a sceny w książce obrzydliwe. Po przeczytaniu Serii Grey i Cross cieszyłam się na kolejną fajną serię, którą będę czytać z wypiekami na policzkach, w tymczasem miałam ochotę rzucić...

No i w końcu! człowiek doczekuje się happy end'u ! Po tylko przeczytanych stronach, kartkach, które w trzymało się w dłoni ze strachem, o następne słowa! Ojj jak to się człowiek potrafi zestresować, że to nie będzie tak jak to sobie w głowie ułożył ! Świetnie :) Żyję tą serią całą sobą !

Na półkach: , , , ,

Po przeczytaniu dwóch pierwszych części tę przemęczyłam. Ani scen erotycznych, ani akcji. Końcówka się trochę rozkręciła, ale ogólnie nudy! Emocjonalnie też nie zachwyciła. Skutecznie zniechęciła mnie do sięgnięcia po kolejną część. Na razie robię sobie odpoczynek od 80 dni.

Przygody Summer oraz Dominica przynajmniej mi przypadły do gustu. Zaskoczyły mnie jednak ostatnie trzy części i to bardzo pozytywnie, ponieważ myślałam, że autorzy będą wymyślać kolejne dziwne wątki dla głównych bohaterów. Spotkałam się z wielką krytyką na temat tej serii, mnie osobiście bardzo się podobała, czytało się ją sympatycznie. Może za sprawą tego, że uwielbiam...

Trzecia część najlepsza ze wszystkich. Jeden moment pod konie książki naprawdę mi się spodobał i żałuję, że nie był bardziej rozwinięty - chyba lubię te dramaty "kurcze, uciekła; nie chce mnie". Szkoda, że kolejne części nie będą bezpośrednio związane z historią Dominika i Summer, bo w końcu zaczynało być w miarę dobrze.

• 2013
  • 2014
  • E-book
  • Chcę w prezencie
  • Ebook

Dodaj cytat z książki Osiemdziesiąt dni czerwonych