rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
30 tyg. temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
42 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Luty 2019)
Wypożyczone :  Aberrations. Bestia się budzi Aberrations. Bestia się budzi Nowa książka autora cyklu Stracharz. Jestem ciekawy tego co dostanę i liczę na przyjemną lekturę :).  Księga Luster Księga Luster
5 lata temu
[Zakończony] Prawdziwie leniwa niedziela - wygraj pakiet książek od Świata Książki
Filiżanka rzeczywiście bardzo ładna, książki czekają na leniwą niedzielę, do każdej stosowna zakładka. Też nie sądziłam, że tak szybko dostanę wygraną. Bardzo dziękuję:)
9 lata temu
wymienię/sprzedam (II kwartał 2014)
Wymienię:  Beta  Inne anioły  Zdrada  Czaropis  Świt demonów  Szubienica o zmierzchu  Zmrok  Władca wilków  Uwięziona
9 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2014)
Poszukuję:  Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach
10 lata temu