Opowiadania wybrane

Okładka książki Opowiadania wybrane
Jarosław Iwaszkiewicz Wydawnictwo: Ossolineum Seria: Biblioteka Narodowa: Seria I literatura piękna
literatura piękna
Biblioteka Narodowa: Seria I
Ossolineum
2001-01-01
2001-01-01
proza polska literatura polska opowiadania literatura XX wieku

Zbiór najważniejszych opowiadań J.Iwaszk8ewczicza (cześć z nich została zekranizowana przez A.Wajde). Ciekawe, wciągająca chwilami smutne i zmuszające do refleksji. Zarazem pisane z dużą wyobraźnia i oddające klimat czasów w których były pisane.

Dodaj cytat z książki Opowiadania wybrane