Potęga podświadomości

Ewa Westwalewicz-Mogilska
podświadomość uczucia mózg
2016 ocen 222 opinii

2016 ocen

Jak dla mnie za dużo ingerencji w religie. Miałam wrażenie że co stronę czytam tą sama historię napisaną innymi słowami. Być może po prostu na mnie nie działa? Warto przekonać się samemu...

Nie oceniam (gwiazdki), ponieważ nie określam tegoż dno-kałczingu, jako książki. Jeśli już, OCENA ( 0 ) sł. ZERO !

Jest to jeden z jakże licznych na polskim rynku, toaletowych papirusków, za który się zabrałem, siedząc na "tronie" uprzednio nic nie wiedząc o półgłupku autorze i zawartych w niej wypierdach dla "nie przebudzonej hołoty" I jak to w tzw. marketingu bywa od...

Jeśli ktoś ma ochotę zgłębić siłę podświadomości, to polecam sięgnąć po rzetelną literaturę popartą tekstami źródłowymi i badaniami (np. "Tao fizyki", "Nieskończoność w jednej dłoni"). Ten "pożalsięboże" poradnik, pełen jest cudów i uzdrowień bezimiennych bohaterów. Typowy amerykański styl: "Chcesz być zwycięzcą? Pomyśl, że jesteś zwycięzcą". Męczyłam się...

- "chciej a będzie Ci dane" sprawdza się tylko gdy chcesz mało - i to też rzadko;
- moc "chciejstwa" jest mniejsza niż moc "determinacji wspartej planowaniem";
- stary, dobrze znany mistycyzm w nowej odsłonie - wystarczy zastąpić słowo "podświadomości" słowem "modlitwy";

Książka ok. Natomiast na początku czytało mi się ją dość ciężko. Oczywiście zawiera wiele trafnych spostrzeżeń, ale ... no właśnie. Przeczytajcie i podzielcie się swoją opinią.

Bardzo dobra, ale czy zasługuje na miano bestsellera? Za mało naukowych faktów, za dużo życzeniowości

Książka jest podnośnikiem na duchu i dobrym druhem, ale przykłady ludzkich sukcesów za pomocą myśli mnie odtrącały od całej ideii. Zbyt naciągane, choć w ciężkich chwilach życia zawsze wyniesie się coś pozytywnego z tej książki.

Kolejna książka, która doprowadziła mnie do łez. Tym razem ze śmiechu. Wybitne dzieło literackie, które wprawiło mnie w podziw i zdumienie. Głównie ze względu na liczbę sprzedanych egzemplarzy, pomimo braku wartościowych treści. Liczba przytoczonych badań i artykułów powala, tak samo jak głębokie przekonanie autora o prawdziwości skleconego przez siebie tekstu. Miejscami...

Lubię wszelkiego rodzaju poradniki, ale ten New Age'owy bełkot jest dla mnie nie do przyjęcia.Zwykłe robienie ludziom wody z mózgu.

Zapraszam do posłuchania mojej recenzji na YouTube (mniej niż 3min):

Dyskusje