W drodze

Instytut Wydawniczy PAX
1960-01-01
1960-01-01
Zofia Milewska
literatura francuska religia chrześcijaństwo katolicyzm nawrócenie

Choć na książkę składają się opisy architektury i liturgii kościelnej przeplatane opisami przeżyć wewnętrznych głównego bohatera, trudno oderwać się od tego wszystkiego.
Szkoda, że po polsku nie ma następnych części.

Szkoda, że po polsku nie ma następnych części.

50 lat czekałem, az przeczytam tak wyjątkowa książkę!

50 lat czekałem, az przeczytam tak wyjątkowa książkę!

Dodaj cytat z książki W drodze