Dyskusje o książce W mrok

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Jako wielbiciel Pana Samochodzika nie mogę nie przeczytać: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4918603/zbigniew-nienacki-vs-charles-dickens Jestem w połowie i bardzo się mi podoba.
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
Czytamy w weekend
Mój plan w tym tygodniu nieznacznie się zmienił, więc w ten weekend zaczynam  Wybrana Wybrana, licząc, że zostawi po sobie miłe wspomnienie i niedosyt
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Październik 2018)
Allegro :  Mój książę Mój książę  Ślubny skandal Ślubny skandal  Sekretny pamiętnik Mirandy Cheever Sekretny pamiętnik Mirandy Cheever  Co słychać w Londynie
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (kwiecień 2018)
Imieninowe prezenty książkowe!  iusz Geniusz  Dżentelmen w Moskwie Dżentelmen w Moskwie  Mały Przyjaciel Mały Przyjaciel  Zapomniany Legion
Czytamy w weekend
Wystarczy wejść na główną stronę i zobaczyć aktualność. Nic się magicznie nie pojawia i nie jest antydatowane :D http://lubimyczytac.pl/dyskusja/433/18085/czytamy-w-majowke
Pokazuje 6 z 24
Zobacz kolejne