Lustro i inne opowiadania

Joaquim Maria Machado de Assis Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Proza Iberoamerykańska literatura piękna
Janina Z. Klave
Wydawnictwo Literackie
literatura brazylijska literatura iberoamerykańska literatura latynoamerykańska opowiadania
literatura piękna
Janina Z. Klave
Proza Iberoamerykańska

Przewrotna i dowcipna literatura. Na ogół nie czytuję opowiadań, ale może dlatego, że rzadko trafiam na takie perełki jak u Assisa. Co ciekawe, nie odczuwałem, że teksty mają ponad 100 lat - widocznie w Brazylii czas płynie trochę inaczej.

• Brazylia
  • Ibero
  • Proza iberoamerykańska
  • Najważniejsze!
  • Iberoameryka
  • Am Płd
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Lustro i inne opowiadania