Diamenty z Andarai

Herberto Sales Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Proza Iberoamerykańska literatura piękna
Cascalho
Ireneusz Kania
Wydawnictwo Literackie
diamenty poszukiwacze Brazylia Bahia literatura brazylijska literatura iberoamerykańska
Cascalho
literatura piękna
Ireneusz Kania
Proza Iberoamerykańska

Okładka książki Nowe opowiadania brazylijskie Lázaro Barreto, Myriam Campello, Hernani Donato, Autran Dourado, Rubem Fonseca, Judith Grossmann, Elias José, Otto Lara Resende, Barbosa Lessa, Orígenes Lessa, Osman Lins, José Luis Mora Fuentes, Carlos Eduardo Novaes, Mário Quintana, Herberto Sales, Luis Fernando Veríssimo, Vivina de Assis Viana, Julieta de Godoy Ladeira, Maria de Lourdes Teixeira, Edla van Steen
7,3
Nowe opowiadan... Lázaro Barreto, Myr...