Nieślubne monidła

Novae Res
Novae Res opowiadania
literatura piękna
Novae Res opowiadania

Książka bardzo intrygująca, mocna, słodko- gorzka; człowiek jest po prostu istotą, mającą zarówno wady jak i zalety, a nie kolejnym wymyślonym superbohaterem i za to ogromny plus :)

Monidło jest realistycznym obrazem, zwykle czarno-białym, które charakteryzuje się podkolorowaniem w niektórych miejscach. Najczęściej robiono je ze zdjęć ślubnych, gdzie parze młodej poza kolorowymi ustami oraz sztucznie jaskrawymi oczami, dorysowywano niezwykle kosztowne stroje - po to, aby...

• 2013
  • Zrecenzowane
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Nieślubne monidła