Życie sprzed życia

ezoteryka, senniki, horoskopy
978-83-60170-09-0
Barbara Górecka
ezoteryka życie życie po życiu

Jeżeli ktokolwiek interesował się Reinkarnacją, polecam tę książkę. Autor w bardzo obiektywny sposób podchodzi do tego tematu, dzięki czemu daje on "Wolną rękę" w naszych przekonaniach. Omawia on na podstawie solidnych badaniach, tezach i argumentach wszystkie za i przeciw. Pomimo zbadania ponad 2000 przypadków autor skromnie podchodzi do istnienia Reinkarnacji tłumacząc że...

Nigdy nie zastanawiałam się nad tym, czy reinkarnacja jest możliwa. Po przeczytaniu tej książki i historii w niej opisanych myślę, że posiadanie kolejnych żyć może być bardzo prawdopodobne. Książka jest ciekawa, pokazuje coś, o czym niekoniecznie mówi się w naszej kulturze. Polecam.

Książka stanowi opis badań przeprowadzanych od roku 1958-go na University of Virginia Medical Center, badań ponad 2500 przypadków wspomnień z poprzednich wcieleń wśród dzieci.
Niewątpliwym i nie kwestionowanym „ojcem” tychże badań i eksperymentów jest dr Ian Stevenson, który w latach 1957-1967 będąc dziekanem Wydziału Psychiatrii Uniwersytetu w Wirginii zajmował się już na...

• USA
  • Opowieści prawdziwe, wspomnienia
  • Chcę w prezencie
  • Chcę przeczytać, nie posiadam
  • Życie po śmierci
  • Pisarz

Dodaj cytat z książki Życie sprzed życia