Trzy oblicza pożądania

Megan Hart Wydawnictwo: Mira Cykl: Alex Kennedy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Tempted
Mira
literatura erotyczna piękna
Tempted
Alex Kennedy (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
literatura erotyczna piękna

Ciekawa pozycja dla dorosłych. Zawiera wiele scen, które opisane w sposób zmysłowy wyzwala wyobraźnię i nie stawia bohaterki w jednoznacznej roli. Polecam.

Wpisując frazę "dobre powieści erotyczne" natrafiłam na tę książkę.
Chciałam poczytać coś lekkiego, ale też nie przesadnie romantycznego. Przede wszystkim jednak miało być to coś lepszego niż seria o Greyu, czy Crossie.
Czy to dostałam? Owszem. Jednakże spodziewałam się czegoś więcej, bo książka oparta została na relacji w trójkącie, pomiędzy dwoma mężczyznami i kobietą....

"Trzy oblicza pożądania" znalazło się u mnie drogą wymiany. Nie szukałam tej książki, nie znałam jej, w życiu nie słyszałam o Megan Hart, w sumie to wzięłam ją z braku laku. Nienawidzę erotyków. Serio. Czyta mi się je cholernie ciężko, z reguły są.... nudne, naciągane i bez sensu. Ot, moje zdanie. Właśnie dlatego bardzo się cieszę, że dałam sobie szansę na "Trzy...

Mi się książka podobała, nie męczyłam się przy niej, zaskakująca i ciekawa.

Książka ta, to żaden płytki romans czy erotyk. To dość skomplikowana ksiazka psychologiczna o trudnych wyborach życiowych. Bardzo emocjonalna. Mimo ze nie zgadzam się z wyborem Annie to szanuje go i rozumiem. Niestety ja na jej miejscu podjęłabym inny wybór czując się zdradzona i zmanipulowana przez męża. Trudna ksiazka, daje do myślenia długo po jej zakończeniu.

mrasne xd

Zapraszam do zapoznania się z recenzją na moim blogu:

2059

Powieść obyczajowa z amerykańskiej prowincji, o problemach rodzinnych, trudnym dojrzewaniu, szukaniu własnego miejsca w świecie i do tego sympatyczny trójkącik. Można przeczytać bez bólu zębów.

Lekka opowieść o emocjonalnym i erotycznym trojkącie.

Nawet mi się podobała ;) Wciągająca, może dzięki temu szybko mi szła ;)

Dyskusje

1 598