Niebo i ziemia

Tadeusz Breza Wydawnictwo: Czytelnik Seria: Głowy Wawelskie literatura piękna
Czytelnik
literatura piękna
Głowy Wawelskie

Jedna z najgorszych książek, jakie przeczytałam. Niespójna, nieciekawa, trudno powiedzieć, o czym jest. Ponad 600 stron nazwisk, męczącego języka, rozważań o niczym - bez akcji, ciekawych bohaterów, pomysłu. Trochę powojennych nawiązań politycznych, trochę rozgrywek damsko-męskich, ale bez żadnej wartości.

• 2015
  • Bookcrossing
  • BIBLIOTECZKA
  • Literatura na świecie
  • Literatura polska
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki Niebo i ziemia