Fistaszki zebrane 1963–1964

Charles M. Schulz Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Fistaszki zebrane (tom 7) komiksy
The Complete Peanuts 1963–1964
9788310120816
Michał Rusinek
Nasza Księgarnia
Snoopy Charlie Brown fistaszki komiks humor
The Complete Peanuts 1963–1964
Fistaszki zebrane (tom 7)
komiksy
9788310120816
Michał Rusinek
Snoopy Charlie Brown fistaszki komiks humor

Pod koniec zbioru zrobiło się jakoś tak ożywczo :) Aż chce się od razu sięgnąć po następny tom!

O Fistaszkach na blogu pisałam już kilka razy. Czekam na nie z niecierpliwością dwa razy w roku. Zeszłej jesieni na naszym rynku pojawił się najnowszy tom przygód Snoopiego i jego kompanów, który skupia w sobie paski z gazet codziennych i weekendowych z 1963 oraz 1964 roku. Tym razem okładkę zdobi postać Linusa przytulającego swój ukochany kocyk.

Czy zdarza Wam się czytać...

• Komiksy
  • Komiks