The Tea Rose

Jennifer Donnelly Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: The Rose Trilogy (tom 1) powieść historyczna
Data 1. wydania:
angielski
HarperCollins
The Rose Trilogy (tom 1)
powieść historyczna
angielski

Na półkach: , , , ,

W ciągu niedługiego czasu rozwiewają się wszystkie marzenia i plany Fiony. Zdruzgotana młoda kobieta postanawia za oceanem odnaleźć krewnego i spróbować ułożyć sobie życie od nowa. Tak więc z bohaterką przenosimy się z mrocznych uliczek Whitechapel do Nowego Jorku.
Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Fiona jest osobą, którą da się lubić i z zaciekawieniem czekamy jaki los...

• 2018
  • Przeczytane / przesłuchane
  • 2012
  • Czekam na polskie wydanie!
  • Książki w j.angielskim
  • 666