Kup teraz - 12 ofert w cenie od 25.94 zł do 34.47 zł

Pojedynek

Andrzej Maleszka Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Magiczne drzewo (tom 4) literatura dziecięca
9788324020249
Znak emotikon
Magiczne drzewo (tom 4)
literatura dziecięca
9788324020249

Na półkach: , , , ,

Ta część z cyklu Magiczne drzewo fajna,sympatyczna.
Kuki z przyjaciółmi przeżywali fantastyczne,wspaniale przygody,i był piesek Budyń cudny po prostu.
Będę czytała następną część tego świetnego autora.

Tak Książka dla mnie jest wielką przygodą

Jak zwykle Magiczne Drzewo mnie zachwyca.

Idealna książka z pięknymi ilustracjami.

Znowu uśredniam ocenę swoją i syna. Siedmiolatek kocha serię i przygody, dla mnie za dużo nieścisłości, a fabuła pędzi jak zwykle. Tym razem jesteśmy w jednym miejscu (wyspa), ale magicznych przedmiotów jest więcej (szachy). Nie rozumiem dlaczego autorowi nie chciało się zawsze napisać, jakiej figury użyto. Mi to przeszkadzało, synowi nie.

arcydzieło czemu Andrzej Maleszka nie dostał nobla

Co sprawia, że kolejna część serii została dosłownie pochłonięta już przez niespełna sześciolatka? Wciągająca historia, zwroty akcji, przystępny (momentami aż za bardzo) język... Polecam i spieszę po kolejną część przygód Kukiego i jego przyjaciół.

Ciekawa👍🏻

Super książka ale Pottera nie pobije.

Super książka. Jedna z mojej ulubionej serii. Polecam:-)

1 086
  • Chcę w prezencie