Smerf czarnoksiężnik

Smerfy Komiks (tom 7)
komiksy
Barbara Grzegorzewska
Smerfy Peyo

Egmontowskie tłumaczenie było koszmarne. W 1997 i 1998 roku Egmont wydał drugą serię komiksów ze Smerfami w Polsce składającą się tak samo jak pierwsza z pięciu albumów. Wszystkie pięć zostały rozłożone całkowicie przez nieśmieszne tłumaczenie, w ogóle bez wyobrazni i jakiegokolwiek wyczucia w humorze smerfów.

"Smerf Czarnoksiężnik" to pierwszy tom przygód smerfów wydany przez Egmont, w oryginalnej serii jest tomem 7, a u nas został wydany przed "Kosmosmerfem". Przyznam, że kilka miesięcy temu nawet nie wiedziałam o tym, że Egmont wznowił serię o smerfach. Wiedziałam o pierwszej serii z Naszej Księgarni, miałam nawet trzy tomy i pamiętam jak bardzo byłam zawiedziona, że komiksy...

Na półkach: , , , , ,

Trzy historyjki o małych niebieskich ludzikach i ich odwiecznym wrogu Gargamelu. Zabawne i sympatyczne, smerfy od zawsze należały do moich ulubionych bohaterów komiksowo- kreskówkowych.

• Komiksy
  • Komiks
  • Dziecięce/młodzieżowe
  • 1aa) Książki do kupienia
  • Zopiniowane
  • Komiksy Przeczytane
  • Komiksy - Smerfy

Dodaj cytat z książki Smerf czarnoksiężnik