Czarne Smerfy

Smerfy Komiks (tom 1)
komiksy
Barbara Grzegorzewska
Smerfy Peyo

Zawiera 3 opowiadania. Smerfy zombie, wielki wynalazca i poznajemy też Gargamela.

Rzadko się zdarza żeby humorystyczna seria potrafiła rozśmieszyć i nie dawać się pomylić z niczym innym od samego początku, Peyo i jego Smerfom się to udało. (Smerfy miały łatwiej, bo to spin-off, ale wciąż). Historie mają sporo fajnych gagów, przesłanie, przepiękne rysunki i świat, Gargamela itd. Jeżeli ktoś ma do niebieskich skrzatów sentyment, niech sięga po komiksy, a...

Przygody Smerfów :)

Niesamowicie przyjemna niespodzianka dla wszystkich wielbicieli smerfnych stworków, oto bowiem dostajemy od Egmont Polska wznowienie pierwszego komiksowego tomu ich przygód! :) Smerfną zabawę czas więc zacząć :)

Tom zawiera trzy historyjki: "Czarne Smerfy", "Latający Smerf" oraz "Łowca Smerfów". Komiksy te poniekąd definiują fabularną linię wszystkich...

Smerfy wymyślił belgijski rysownik i scenarzysta, działający pod pseudonimem Peyo. Jego historie zyskały taką popularność, że na kanwie popularności powstał serial – znany również u nas, a także ostatnio także filmy łączące animowane postaci z żywymi aktorami. Ostatnio wznowiono pierwszy album jaki ukazał się w Polsce. Chodzi tutaj o „Czarne Smerfy”.

Na stronie wydawnictwa...

POCZĄTEK SMERFÓW

Kiedy jakiś czas temu, przy okazji recenzowania jednego z poprzednich tomów „Smerfów”, pisałem, że mam nadzieję na wznowienie przez Egmont starych komiksów z ich przygodami, nie sądziłem, że słowa te okażą się prorocze. A jednak, po zaserwowaniu nam zarówno najnowszych tomów kontynuatorów spuścizny Peyo oraz wypełnienia luk poprzez publikację nigdy nie...

Mimo, że to pierwszy tom przygód Smerfów dopiero teraz miałam okazję go przeczytać. Z trzech historyjek, które są w tomie znałam tylko jedną i na dodatek pod zmienionym tytułem - o czarnych smerfach, które w serialu animowanym są fioletowe. Wszystkie historyjki miło mi się czytało, smerfy to smerfy - zawsze potrafią wywołać uśmiech na twarzy :)

• Komiksy
  • Komiks