Księga mediów

Okładka książki Księga mediów
Allan Kardec Wydawnictwo: Kos ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Le livre des médiums
Kos
2012-02-01
2003-01-01
83-89375-06-0
Przemysław Grzybowski
spirytyzm okultyzm psychografia mediumizm umarły śmierć żałoba zaświaty niebo piekło medium duch dusza seans spirytystyczny bóg energia

Długa i ciężka w odbiorze, ale ciekawa. Na pewno trzeba ją czytać w spokoju i skupieniu.

Druga część "biblii" spirytystów. Niezwykle interesująca pozycja, która dotyczy - nazwijmy to - kwestii praktycznej spirytyzmu, szczególnie po stronie tzw. mediów. Brak w tym szarlataństwa, grozy czy śmieszności.

Księga Mediów to jedna z podstaw filozofii spirytystycznej. Klasyk

Księga Mediów to jedna z podstaw filozofii spirytystycznej. Klasyk

Dla zainteresowanych na pewno książka jest podstawą do poznania świata duchów i kontaktu z nimi.Dla laików dobra książka do zdania sobie sprawy że jeśli wierzymy w duszę nie to sposób nie wierzyć w duchy :)
Na pewno ubogaca wiedzę :)

Na pewno ubogaca wiedzę :)

Dodaj cytat z książki Księga mediów